Наш навчальний заклад
Методичний кабінет
Робота за проектами
 
 
 
 
 
2016-2017 н.р. – вихователь-методист  ДНЗ № 25 Р.Б. Боднар розробила проект до освітньої лінії «Особистість дитини»:
 
"Формування внутрішнього світу дитини, образу її «Я», самоставлення, самосвідомості та особистісно – оцінної компетенції ".
 
 
 
 

 

2015 р. – музичний керівник ДНЗ № 25 О.А. Борисова презентувала, як автор-упорядник навчально-методичний посібник «Музикування – це спілкування методичними засобами».

2016р. - музичний керівник ДНЗ № 25 О.А. Борисова презентувала, як  упорядник методичний посібник Ознайомлення дітей дошкільного віку з циклом зимових свят». 

 

Засідання педагогічної ради

 

 

 

Тема: Формування здоров’язбережувальної компетенції дитини-дошкільника.

Проведено 24.11.2017року

В рамках підготовки до педради проведено конкурс-огляд на кращий фізкультурно- оздоровчий осередок у кожній віковій групі.

Вихователі разом з батьками виготовили нетрадиційне фізкультурно-оздоровче обладнання. Переможцями обрано групу №8 «Пролісок», №6 «Ромашка» та  групу №5 «Сонечко».

Протягом підготовки до педради проводилися відкриті покази занять у групі №1 (вихователь Кириченко Н.В.) та групі №7 (вихователь Кокарева І.В.). Деталі дивитись у розділі «Відкриті покази».

До педради готувались всі педагоги закладу. Підготовлена теоретична та практична інформація для молодих педагогів та батьків.