Пріоритетні напрямки роботи ДНЗ

В садочку функціонує 9 груп (2 групи раннього віку та 7 груп – дошкільного): світлих і просторих, кожна з них естетично оформлена, має сучасні меблі, гарне предметно-ігрове середовище, дидактичний матеріал. Дитячий садок нараховує 320 місць. Також в нашому закладі працює цілодобова група. В організації освітнього процесу колектив ДНЗ № 25 керується Законом України «Про дошкільну освіту», новою редакцією Базового компоненту розвитку дитини дошкільного віку. Навчання та спілкування з дітьми відбувається державною мовою. Педагоги дошкільного закладу працюють над створенням психологічних умов для розвитку творчої, пізнавальної активності дітей, формуванням у дітей знань, умінь та навичок відповідно до їх вікових особливостей.
В закладі працюють 22 педагога, (з них 12 чоловік мають вищу освіту і 8 середню-спеціальну, 2 незакінчену вищу). Очолює наш дитячий садок завідувач – Продан Олена Сергіївна. Вихователь-методист – Боднар Руслана Борисівна.

Пріоритетні напрямки роботи «Фіалка»:
  • зміцнення фізичного, психічного, морального та духовного здоров'я через впровадження нетрадиційних методів оздоровлення;
  • формування навичок здорового способу життя, створення здоров'язберігаючого середовища;
  • модернізація освітнього процесу відповідно до вимог сучасної освіти.

У ДНЗ створені необхідні умови для проведення різноманітних фізкультурних заходів, стимулювання активної рухової діяльності дітей. Функціонує спортивна зала, оснащена великогабаритним стаціонарним обладнанням, є достатня кількість інвентарю для рухливих ігор та занять фізкультурно-спортивного спрямування, цікаве нестандартне фізкультурне обладнання для корекційної ходьби з метою профілактики плоскостопості.

У своїй роботі вихователі використовують
інноваційні технології:
  • «Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей дошкільного та молодшого віку» за методико М.Єфименка.
  • «Музикування як засіб спілкування» за методикою Л.Виноградова.
  • «Логіко-математичний розвиток дошкільників» за методикою Н.Баглаєвої.
  • «Розвиток творчих здібностей на заняттях ЗД» за методикою З.Шульги.
  • «Розвиток пізнавальної сфери дитини 3 року життя» за методикою Е.Шийко.
  • «Естетико – екологічне виховання дошкільника» за методикою Г.Тарасенка.
  • «Художнє слово і дитяче мовлення» за технологією Н.Гавриш.

Кожна група має свій профіль, що дозволяє поглибити розвиток вихованців через вплив на них новітніми навчально-виховними методами та прийомами. Крім того, малюки мають змогу творчо зростати у гуртках.

Працюють гуртки за інтересами дітей:

• «Веселий пензлик» (розважальне малювання)
  • «Дива з солоного тіста» (творимо руками)
  • «Театральна скринька» (театральний)
  • «LEGO»
  • «Арт клуб» (естетико терапія)
  • «Бутон» (гімнастика)

В процесі організованої життєдіяльності вихованців раціонально поєднуються різні види діяльності, розумове та фізичне навантаження. Для вихованців садочка музичні працівники та вихователі два рази на місяць показують лялькові вистави. Стало традицією проводити в садку "Фіалка" разом з батьками осінні та весняні ярмарки. Ці свята допомагають відтворити українські народні традиції та залучити батьків до проведення дійств. Співпраця з родиною — невід’ємна складова нашої роботи.
Наші кухарі готують смачно та різноманітно. В садочку організоване 3 разове харчування, яке містить весь набір рекомендованих продуктів. Діти на протязі всього року мають свіжі фрукти, соки.
Творчий пошук, віра в дитину, тепла атмосфера добра і взаєморозуміння, психолого-педагогічне проектування розвитку кожного вихованця в ДНЗ № 25 — це практичне підтвердження крилатих слів С.Русової: "Дошкільна установа має бути "хатою радості", де діти могли б навчатись без примусу, гратися, перебувати в оточенні щирої приязні, задовольняючі свої дитячі, такі своєрідні інтереси і потреби".