Історія закладу

ІСТОРІЯ САДОЧКА

На крутому березі Південного Бугу, в живописному оазисі нового житлового масиву, в 1963 році, 16 січня був відкрит наш дитячий садок «Фіалка». Приміщення дитячого садочка було розраховано на шість груп, крім того, тут знаходились дві веранди, куди виносились маленькі діти на денний тривалий сон.
Дітей ходило багато, групи були переповнені. Першою господаркою закладу була Вансович Поліна Домініківна. З перших днів роботи садочок приймав в свої теплі, світлі, затишні приміщення дітей зі всіх кінців міста. Сюди водили дітей з району залізничного вокзалу, К.Маркса, Островського.
Було тут також дві цілодобових групи: ясельна та садова. Їх відвідували діти, батьки котрих працювали на виробництві в другу та третю нічну зміни. Дитячий садок відвідували діти різного віку, починаючи з трьохмісячного і до семи років.
Територія нашого дитячого садка завжди потопала в зелені. І досі тут ростуть різні фруктові дерева: яблуні, слива, алича, абрикоси, котрі милують око навесні – цвітом, а восени – своїм різнобарв’ям.
В 1971 році, 13 липня, було здійснене розширення дитячого садка на 140 місць, тобто, сад став вміщати в себе 14 груп садових та ясельних. Розширення відбулося при Резніченко Лідії Іванівні.
Архітектура дитячого садка сумістила в собі будови 60-х і 70-х років: старе приміщення, тепле та затишне, з’єдналося сучасним переходом з новим корпусом, куди перенеслись: кухня із сучасним, на той час, обладнанням, красивий музичний зал, та просторий спортивний зал. Дитячий садок вміщував у собі 420 дітей ясельного та садового віку. З 1979 року колектив дитячого садка № 25 очолювала Волошина Євгенія Савівна і була на цій посаді 23 роки. Її преємницею на посаді завідуючої стала в 2002 році – Сас Наталя Вячеславівна, яке внесла вагомий внесок в процвітання садочка.
В нашому дитячому садочку завжди працювали висококваліфіковані педагоги, люди з вищою педагогічною освітою, вихователі – методисти: Копач М.А., Бордюг Н.Ф. Колектив був дружній, сталий. Багато педагогів, таких як: Пилипенко Ольга Яківна, Копач Майя Анатоліївна, Вайнер Софа Давидівна, тут починали свою педагогічну діяльність і звідси ж пішли на пенсію.
По три і більше десятків років віддавали дітям свою ніжність, доброту і ласку няні: Бернадська Надія Яківна, Таращук Поліна Семенівна, Покотіло Надія Леонтіївна. 32 роки стояла на сторожі дитячого здоров’я умілий фельдшер, добра, чуйна людина, медик від Бога – Шуляк Євгенія Ігнатівна та лікар – Печерська Юдіфа Самойлівна.
Ці люди жили соєю роботою, творили гарну історію цього дошкільного закладу. І ми пам’ятаємо їх, рівняємось на них, продовжуємо їх справу в новому сучасному спектрі.

У 2012 році Наталя В'ячеславівна Сас передала естафету керівництва  Олені Сергіївні Продан. Нині у закладі працюють креативні, молоді, творчі педагоги.