Методичне об’єднання керівників міста

Дата проведення: 20 квітня 2017 року

Тема: «Формування художньо-естетичних цінностей та мистецької культури дітей дошкільного віку шляхом залучення їх до етнопедагогіки»

Мета:

ü Залучення учасників методичного обєднання до справи збереження та популяризації української народної культури та ціннісного ставлення до надбань української культури

Учасники: Л.П. Гарник – головний спеціаліст відділу освіти та обліку дітей Департаменту освіти, Л.В. Бондарчук – методист ММК, О.С. Продан – завідувач ДНЗ № 25, Р.Б.Боднар – вихователь – методист ДНЗ № 25, К. В. Шундровська – завідувач ДНЗ № 52, В А. Косаківський – кандидат історичних наук, доцент ВДПУ ім. М. Коцюбинського, археолог, етнограф, краєзнавець, колекціонер; К.О. Чала – старший викладач кафедри психології ВДПУ, вихователі ДНЗ № 25.

Результати: Відбулося збагачення методичного рівня компетентності керівників ДНЗ щодо особливостей впровадження в системі виховання та навчання дошкільників художньо – естетичних та митецьких цінностей засобами етнопедагогіки та залучення учасників методичного об’єднання до справи збереження та популяризації української народної культури та ціннісного ставлення до надбань української культури.