Колискова пісня

29.04.2014 року в Палаці дітей та юнацтва відбувся міський

етап конкурсу серед дошкільних навчальних закладів

«Колискова пісня-2014»

Учасником від ДНЗ №25 в номінації «Виконання колискових пісень сучасних авторів» стала музичний керівник нашого закладу - Борисова Ольга Анатоліївна з піснею І. Дубцової «Спи, мое солнышко!». ЇЇ виступ був одним з найкращих – креативним, яскравим, емоційним, наповненим позитивом!

Лауреати загальноміського конкурсу

«Колискова пісня-2017»

Сімя вихованців дошкільного закладу № 25.

Орищук Тетяна Олегівна та Суслов Андрій Володимирович до нашого садочка привели вже четверо своїх діточок. Три гарних донечки і одного синочка. Сім’я завжди вирізнялася з поміж інших зацікавленістю батьків у вихованні своїх дітей. Попри зайнятість – батьки приділяють своїм дітям багато уваги, вони завжди турбуються не тільки про матеріальний благоустрій, а  й багато часу і зусиль витрачають на розвиток дітей у різних сферах. Батьки пропагують здоровий спосіб життя – це і харчування,  і вело прогулянки, відвідування різних гуртків, які мають спрямування фізичного характеру. Тетяна Олегівна -   викладач англійської мови і тому діти мають глибокі знання в цій сфері.

Участь у конкурсі для всієї сім’ї – це велика приємна подія, яка, вкотре, показала нам згуртованість, любов, мудрість і терпіння цих гарних людей. Саме колискова пісня підкреслила всі позитивні риси цієї чудової сім’ї.