Група № 9 "ЗІРОЧКА"

У нашій групі створено гарні умови для дітей: затишна групова та спальна кімнати, сучасні меблі, гарний дидактичний матеріал. Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей (ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри, коригуюча гімнастика). Велика увага приділяється загартуванню.
Діти нашої групи займаються у багатьох гуртках садочка. Навчально-виховний процес проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.
На заняттях з образотворчої діяльності вчимо діток виготовляти поробки своїми руками, віддаючи перевагу самостійному виконанню роботи. Саме самостійна діяльність допомагає підготуватися дитині до школи, надає здатність працювати руками під контролем свідомості, удосконалити мілку моторику рук, точні рухи пальців, достатньо розвинути окомір.
Заняття в нашій групі дають змогу дітям навчитись концентрувати увагу, стимулювати розвиток пам'яті, ктивізувати мислительні процеси, формувати культуру праці.
Діти нашої групи люблять співати, малювати, грати в різні ігри, знайматись спортом та досліджувати. І як всі діти на світі, люблять шуміти і трохи пустувати.
Зірочок на небі багато, так само як і бажань наших дітей. Але найголовніші з них вирости:
  • здоровими
  • добрими