Наші досягнення

Досягнення , надбання, здобутки колективу та вихованців.

У 2009-2010, 2010-2011 навчальних роках  педагоги нашого закладу приймали участь у міській виставці методичних посібників: «Сучасний дошкільний заклад - 2011». Нагороджені грамотою за виготовлення навчально-методичного посібника на тему: «Гендерне виховання», (автор вихователь Березовська О.О.). Вихованці ДНЗ №25 приймали участь у міському конкурсі «Чарівна квітка».  Гуменюк Влада зайняла I місце в номінації «Художнє читання», в організованих Департаментом освіти «Олімпійських іграх», Григоренко Богдан зайняв III місце.

За участь у конкурсі «Великодні дзвони» наш садок отримав грамоту міського управління освіти.

Також ми щорічно виставляємо роботи своїх вихованців на конкурсі «Зимова феєрія». Так, участь в даному конкурсі була відзначена грамотами Департаменту освіти у 2012 та 2013 роках ( за зайняте II та III місця).  Щорічно діти старшого дошкільного віку приймають участь у Малих олімпійських іграх на міському рівні. У 2012 році футбольна команда вийшла в II тур змагань, у 2013 році команда шахістів зайняла III місце.

Наші педагоги постійно знаходяться у творчому пошуку, напрацьовують досвід, яким із задоволенням діляться у процесі написання посібників для батьків, які теж виставляють на щорічний конкурс «Ярмарок фахових сповіднь». У 2012 році вихователь I категорії Коваленко В.М. виготовила дидактичну гру «Мовленєві подушечки», у 2014 році вихователь вищої категорії Боднар Р.Б. виготовила дидактичну гру для формування основ моральної поведінки дітей «Школа шляхетності». Також у цьому ж році, вихователь-методист Карпенко А.В., приймаючи участь у конкурсі  розробила проект: «Формування внутрішнього світу дитини та образу її «Я» на основі  документальних та мультиплікаційних фільмів, які лягли в основу проекту.

2014 рік став роком розвитку творчості та креативності у закладі. Цікаво та творчо зарекомендували себе вихованці групи №8  та музичний керівник Борисова О.А., які прийняли участь у міському конкурсі «Колискова пісня», за участь у якому були нагороджені Дипломом. Крім того вихованці 6-го року життя стали переможцями в номінації «Хореографія» в загальноміському фестивалі дитячої творчості  «Чарівна квітка – 2014».

Роботу батьківської громади та колективу ДНЗ №25 у 2014 році було відзначено та нагороджено грамотою Вінницької міської ради за зайняте ІІІ-тє місце у міському огляді-конкурсі стану готовності навчальних закладів до роботи в новому 2014-2015 навчальному році.